___________________________________________________   WhatsApp İhbar Hattımız: 0348 000 00 00

  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Kilis’in Roket Menzilinden Çıkması Sevinçle Karşılandı

Kilis’in Roket Menzilinden Çıkması Sevinçle Karşılandı

Afrin kent merkezinin kurtarılmasından sonra Kilis’in roket menzilinden çıkması, vatandaşlar tarafından sevinçle karşılandı. Türk Silahlı Kuvvetleri ile Özgür Suriye Ordusu tarafından dün Afrin kent merkezinin terör örgütünden temizlenmesinden sonra Kilis’in roket menzilinden çıkması Kilislileri mutlu etti. Terör örgütü DEAŞ ile YPD’nin 2016 ile 2018 yılında attığı roketlerle 27 kişi hayatını kaybettiği Kilis’te, vatandaşlar sınır hattının […]

Afrin kent merkezinin kurtarılmasından sonra Kilis’in roket menzilinden çıkması, vatandaşlar tarafından sevinçle karşılandı.
Türk Silahlı Kuvvetleri ile Özgür Suriye Ordusu tarafından dün Afrin kent merkezinin terör örgütünden temizlenmesinden sonra Kilis’in roket menzilinden çıkması Kilislileri mutlu etti.
Terör örgütü DEAŞ ile YPD’nin 2016 ile 2018 yılında attığı roketlerle 27 kişi hayatını kaybettiği Kilis’te, vatandaşlar sınır hattının terör koridorundan temizlenmesi ile sevinç yaşadı. Kilisliler, roket menzilinden çıkılmasından memnun olduklarını ifade ederek, “Allah Türk Silahlı Kuvvetlerinden ve hükümetimizden ve devletimizden razı olsun. Kilis her zaman devletinin, milletinin ordusunun yanında olmuştur. İnşallah bundan sonra daha rahat huzurlu bir şekilde yaşayacağız” diye konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?